Jak jste si jistě všimli, tak jsme nasadili novou podobu stránek ok1kvk.cz. Není to pouze nový vzhled, ale kompletně nový systém. Celé stránky generuje námi napsaný software a výsledkem jsou statické soubory html. Výhodou je kompletní kontrola nad celým procesem generování stránek.

Stránky samozřejmě nejsou bez chyb. Některých chyb jsme si sami vědomi, avšak určitě nám spousta věcí unikla. Proto pokud najdete chybu tak nám jí prosím nahlašte, nebo jí ve spoustě případů můžete rovnou sami opravit.

Oceníme, když nám dáte vědět, co si o nových stránkách myslíte. Zpětná vazba je pro nás důležitá, abychom mohli stránky dále vylepšovat a aby se Vám dobře používaly. Dejte nám věděť buď na fórum, nebo na e-mail isabella@ok1kvk.cz.

Články ze starých stránek byly automaticky vyexportovány do nového formátu, ale formátování článků není dokonalé. Na přeformátování pracujeme, ale článků je přes 300, což nám ještě nějaký čas zabere. Kdyby jste nám s tímto úkolem chtěli pomoci, tak se nám ozvěte. Budeme rádi za každou pomoc.

Staré stránky jsme nesmazali, ale pouze přesunuli na adresu joomla.ok1kvk.cz. Mějte však na paměti, že staré stránky už nebudeme aktualizovat. Pro zajímavost jsme také zprovoznili archiv ještě starších stránek z let 2002 až 2005 na adrese pravek.ok1kvk.cz.

Abychom vám dále usnadnili práci s novými stránkami, tak jsme vytvořili inteligentního pomocníka. K vytvoření pomocníka jsme použili knihovnu ClippyJS