Další ročník je za dveřmi a je nejvyšší čas s přípravou nebo stavbou soutěžního výrobku na soutěž v elektronice. Termín konání soutěže bude v pátek 3. května 2013. . .. .


Soutěžní kategorie:Ž1 - mladší žáci do 12 let Ž2 - starší žáci 13 - 16 let M(Ž3) - mládež 17 - 19 let (pro zařazení do kategorii rozhoduje rok narození). Soutěžní disciplíny:1. Teoretické znalosti - odborný test, 20 otázek typu A,B,C(příklad: Jaká je jednotka kapacity? a)Farad b)Faraday c)Franta)_2. Dovezený výrobek - předložení vlastního výrobku s dokumentací(dokumentace by měla minimálně obsahovat schéma zapojení a popis funkce)3. Soutěžní výrobek - stavba zadaného výrobku(zadaným výrobkem jsou stavebnice podle obtížnosti kategorie včetně plošného spoje, součástek a stavebního, případně oživovacího návodu)Kdy a kde:**Pátek 3. 5. 2013 od 9:00* (do cca 13h) v sídle radioklubu na SedleckéP. Důležité:- soutěžící *musí mít sebou\\ přezůvky, vlastní psací potřeby, minimální vybavení a nářadí pro stavbu soutěžního výrobku _(k zapůjčení budou pájky a další nářadí z vybavení radioklubu)\

  • pokud soutěžící potřebuje omluvenku pro školu, vystavíme jí na místě konání soutěže- do krajského kola se mohou přihlásit účastníci ze všech okresů karlovarského kraje bez nutnosti účasti v kolech okresních- přesná pravidla a metodické pokyny ČESKÉHO RADIOKLUBU lze stáhnout zde- vítězové kategorií budou reprezentovat Karlovarský kraj v republikovém kole. Kontakt:Případné dotazy můžete zasílat na e-mail: info@ok1kvk.cz nebo tel. 731 478 599 p. Juřík.
Soutěž)Soutěž)Soutěž